Művészeti intézményegység

Iskolánkban 2013 óta folyik alapfokú művészeti oktatás 6-22 éves korig, ám épp az utóbbi időben megnőtt az igény és az érdeklődés a felnőttek részéről is, így őket is szívesen látjuk.
Két művészeti ágban, a zeneművészet és a képzőművészet terén végezzük az oktató munkát, három telephelyen, Lovasberényben, Vértesacsán és Tabajdon.
Célunk a művészetek személyiségformáló ereje által kiegyensúlyozott és sikeres fiatalok nevelése. Hisszük, hogy tevékenységünk igazi örömforrás azok számára, akik velünk tartanak. Nagy öröm megtapasztalnunk azt, hogy a hozzánk járó gyermekek az életük más területein, tanulmányaikban is sikeresebbé válnak, és a művészetek területén elért eredményeik növelik önbizalmukat, jobbá teszik emberi kapcsolataikat is.
Növendékleink rendszeresen járnak országos találkozókra, versenyekre és évente több alkalommal adunk műsorokat helyi szinten, valamint alkalmanként Székesfehérváron és Budapesten is.

A választható szakok zeneművészeti ágban:
zongora, jazz-zongora, szintetizátor, gitár, jazz-gitár, jazz-basszusgitár, hegedű, furulya, fuvola, klarinét, jazz-szaxofon, trombita, ütő, jazz-dob

A képzőművészetek terén grafika-festészetet és szobrászatot oktatunk.

Tanáraink:

Bágyi Balázs: ütő és jazz-dob, intézményegység-vezető
Dományi Beáta: hegedű
Hompó Katalin: grafika-festészet
Jokkel Rita: zongora
Kiss G. László: gitár, basszusgitár
Kiss Mónika: szolfézs-zeneelmélet
Kunos Krisztina: grafika-festészet, szobrászat
Lakatos Soso Sándor: klarinét, szaxofon
Márkosi András: ütő és jazz-dob
Márkosi József: jazz-zongora, szintetizátor
Nagy-Miklós Péter: gitár
Páll Kata: zenetörténet
Peresztegi Nagy Istvánné: zongora
Rodek Balázs: gitár
Tóka Szabolcs: zongora, szintetizátor
Vattainé, Eőry Janka: furulya, fuvola
Vörös Villő: szolfézs-zeneelmélet, zeneirodalom
Vuity Antal: szintetizátor

Iskolánk művészeti intézményegységének bemutatkozó videója:

Térítési díjainkról, tandíjainkról a Dokumentumok között található információ.

Várjuk hozzánk a művészetek iránt érdeklődőket nem csak Lovasberényből, Vértesacsáról és Tabajdról, hanem más településekről is!

EFOP 3.3.7-17-2017-00006